Machine Vision System/ Tap Examination Equipment/ FSCAN-1000VS
Harga :
CALL
Pengiriman :
3 hari sejak pembayaran
Lokasi :
DKI Jakarta - Jakarta Timur
Dilihat :
855 Kali
Update Terakhir :
Detail Produk
Introduction to the Product :
Applicable Subject:
Key Features:
- Outstanding optics range ( the most inner tap phenomenon is visible clearly) ,
- Easy of work ( automatic compensation of examination location) ,
- Easy of model change ( rotary jig selection) ,
Specifications:
- Examination speed: Min: 20ms, Max: 50ms
- No. of model being examined: Maximum of 16 models
- Resolution: 20 ¼ m
- Size: 1000mm X 810mm X 460mm ( H X W X L)
Distributor, Agent, Penjualan, Pemasangan dan Training.
Jakarta - Indonesia
Contact Person: Fikri ( 0815 614 1954, 0811 893 101) .
Alamat: Jl. Pahlawan Revolusi No. 22B.
Telp. + 62-21-8611 131, 8611 259, 8611 444, 8611449
Fax : + 62-21-8611 207
Website: www.taharica.com
Permintaan Penawaran
Link
Rp. 275.000
Rp. 12.650.000
MIXIO TL-H5 PodMic Dynamic Podcasting Microphone 48V Condenser Mixio Official Store